Aloni Ledspiegel Rond Omega Ø60cm Heating

| Artikelnummer | LDH1021 |
|---|---|
| EAN | 5404024106642 |
| Diameter | 60 cm |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Kenmerk | Met Verlichting en Spiegelverwarming |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant