Aloni Keramiek Fontein Wastafel Mat Zwart Met Kraangat Rechts

| Artikelnummer | 421A-RB |
|---|---|
| EAN | 5404024100855 |
| Afmeting | 37.5x22x10 cm |
| Breedte | 37.5 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 22 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Met Overloop | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant