Aloni Inloopdouche / Douchewand - Beweegbare Zijwand - Chroom - 8mm - 60x200 cm

| Artikelnummer | AP060 |
|---|---|
| Afmeting | 60x200 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Antikalk | Ja |
| Type instap | Zij-instap |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant