Aloni Hayat Wastafel 80 Cm

| Artikelnummer | PB-KEY-80 |
|---|---|
| EAN | 5404024105232 |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 17.5 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Arcyl |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Met Overloop | Ja |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant