Aloni Geërodeerde Natuurmarmeren Waskom - Bruin 30-35x15cm

| Artikelnummer | NST3610 |
|---|---|
| EAN | 5404024116429 |
| Afmeting | 35x35x15 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Diepte | 35 cm |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Natuursteen |
| Primaire kleur | Créme |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant