Aloni Elmas Wit Spiegel Met Tablet 44x54,5x8,2cm

| Artikelnummer | EM1045.BB |
|---|---|
| EAN | 5404024113404 |
| Breedte | 44 cm |
| Hoogte | 54.5 cm |
| Diepte | 8.2 cm |
| Kenmerk | Met Planchet |
| Primaire kleur | Wit |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

| Artikelnummer | EM1045.BB |
|---|---|
| EAN | 5404024113404 |
| Breedte | 44 cm |
| Hoogte | 54.5 cm |
| Diepte | 8.2 cm |
| Kenmerk | Met Planchet |
| Primaire kleur | Wit |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant