Aloni Douchecabine - Draaideur - Chroom - 8mm - 80x120x195 cm

| Artikelnummer | CR503-80120 |
|---|---|
| Afmeting | 80x120x195 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Vorm | Rechthoek |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Draaideur |
| Aantal deuren | 1 |
| Type instap | Zij-instap |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant