Aloni Clickwaste 5/4 Overloop Geborsteld Koper

| Artikelnummer | CR1162-BC |
|---|---|
| EAN | 5404024114739 |
| Breedte | 6.3 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Geborsteld Koper |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

| Artikelnummer | CR1162-BC |
|---|---|
| EAN | 5404024114739 |
| Breedte | 6.3 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Geborsteld Koper |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant