Aloni Bedieningspaneel - Mat Zwart

| Artikelnummer | VS2294 |
|---|---|
| EAN | 5404024123090 |
| Breedte | 1.2 cm |
| Hoogte | 16.5 cm |
| Diepte | 22.5 cm |
| Primaire kleur | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Versa |
| Te zien in showroom | Nee |

| Artikelnummer | VS2294 |
|---|---|
| EAN | 5404024123090 |
| Breedte | 1.2 cm |
| Hoogte | 16.5 cm |
| Diepte | 22.5 cm |
| Primaire kleur | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Versa |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant