De ultieme wellnesservaring in uw badkamer? De Alegra is een waterval kraan met een stijlvol design. De waterval creëert de wellneservaring die u wenst op uw wastafel. De kranen van Wiesbaden zijn uniek qua vorm en kwaliteit. De Alegra is ook verkrijgbaar in een laag model met een luxe clickwaste. Kleur: chroom.
Alegra Hoge Waterval-Kraan Chroom

| Artikelnummer | 29.4211 |
|---|---|
| EAN | 8719323030572 |
| Breedte | 6.2 cm |
| Hoogte | 27.8 cm |
| Lengte | 14.6 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant