De ultieme wellnesservaring en luxe in uw badkamer? Deze inbouw ABS waterval bad-uitloop is voorzien van een gleuf met een waterval uitloop wat dit effect geeft. Direct vanuit de muur laat u uw bad vollopen voor uw badmoment. Afmetingen: B20CM.
Abs Waterval Bad-Uitloop 200X22 Chroom

| Artikelnummer | 29.2857 |
|---|---|
| EAN | 8719743060708 |
| Afmeting | 20 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 6.5 cm |
| Lengte | 12.8 cm |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant