De hoofddouche is gemaakt van RVS en heeft een antikalksysteem. Daarnaast bevat deze hoofddouche een kogelgewricht, waardoor de douchekop draaibaar is. Hierdoor kun je zelf gemakkelijk bepalen waar de douchestraal naar toe moet richten. Deze douchekop kun je bevestigen aan een douchearm uit het Wiesbaden Sanitair assortiment.
304-UFO Hoofddouche rond 25 cm RVS

De hoofddouche is gemaakt van RVS en heeft een antikalksysteem. Daarnaast bevat deze hoofddouche een kogelgewricht, waardoor de douchekop draaibaar is. Hierdoor kun je zelf gemakkelijk bepalen waar de douchestraal naar toe moet richten. Deze douchekop kun je bevestigen aan een douchearm uit het Wiesbaden Sanitair assortiment.
| Artikelnummer | 24.3726 |
|---|---|
| EAN | 8720365814846 |
| Afmeting | 25x25 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Lengte | 25 cm |
| Materiaal | RVS |
| Afwerking | Geborsteld |
| Primaire kleur | RVS |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant