Met RVS 20cm douchekop
In hoogte verstelbare douchestang
RVS staafhanddouche
RVS thermostaatkraan
Blokkering op 38 graden
LET OP: watertoevoer aansluiting: links heet water, rechts koud water

| Artikelnummer | 24.3720 |
|---|---|
| EAN | 8718858075423 |
| Breedte | 25 cm |
| Hoogte | 137.1 cm |
| Lengte | 34 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant