bestaande uit:
één vast en 2 schuifdelen,
200cm hoog
inclusief 2 chroom wand profielen welke 10mm aan beide zijden verstelbaar zijn.
RVS.
Glas 8mm dik met NANO behandeling voor het tegengaan van kalkafzet

| Artikelnummer | 20.3991 |
|---|---|
| EAN | 8719323033535 |
| Afmeting | 100x200 cm |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja, verstelbaar |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Schuifdeur |
| Materiaal Handvaten | Hoogwaardig aluminium |
| Openingswijze | Schuif |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!