Wees de eerste om dit product te beoordelen
Losse Vierkante Stabilisatiestang 100Cm
Vierkante stabilisatiestang 100 cm zonder koppelingen.
Combineer deze stang met de losse muurkoppeling en een vaste of draaibare haakse glaskoppeling om een complete stabilisatie-stang voor de inloopdouches te maken.
| Artikelnummer | 20.3868 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF265 |
| EAN | 8718053679068 |
| Afmeting | 100 CM |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 3 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Beoordelingen en recencies
Levertijd is 1 - 2 werkdagen
Wat een topfirma en een ongelooflijke coulance 2x door onze verkeerde inschatting moest de douchecabine retour en weer een nieuwe komen en zonder pardon werd alles geretourneerd , fantastisch, complimenten